Kontakt
spravce@porovnani-povinne-ruceni.eu


Povinné ručení srovnání

Provádět srovnání a porovnání povinného ručení není vůbec jednoduché

V České republice je více než 10 pojišťoven, které nabízejí svým klientům povinné ručení. Jsou to povinné ručení: Allianz pojišťovna a. s., AXA pojišťovna a. s., Povinné ručení ČPP Česká podnikatelská pojišťovna a. s., Česká pojišťovna a. s., Povinné ručení ČSOB pojišťovna a. s., Generali pojišťovna a. s., Povinné ručení HVP Hasičská vzájemná pojišťovna a. s., Kooperativa pojišťovna a. s., Povinné ručení Slavia pojišťovna a. s., Povinné ručení Triglav pojišťovna a.

Dále je to povinné ručení Uniqa pojišťovna a. s. a Wüstenrot pojišťovna a. s. a několik dalších subjektů mimo hlavní trh povinného ručení. Uzavření povinného ručení (pojištění odpovědnosti z provozu vozidla) je stanoveno zákonem a je povinné. Uzavřít pojistnou smlouvu musí každý majitel nebo spolumajitel vozidla, tedy i cizinec, který chce užívat vozidlo na pozemní komunikaci.

Zde máte jednoduchou kalkulačku, která provede povinné ručení srovnání se všemi výhodami a akcemi, které jednotlivé pojišťovny v čase nabízejí

Uzavření povinného ručení přes internet je velmi rychlé, kvalitní a levné řešení pro každého motoristu. Jen věnujte prosím pozornost pečlivému vyplnění formuláře.

V případě, že Vám není něco jasné, neváhejte nás ihned kontaktovat na telefonu 739 586 722 a my vám pomůžeme s řešením.

 Jako povinné ručení měsíce jsme vybrali Povinné ručení Kooperativa, protože tato pojišťovna si dlouhodobě vede velmi dobře. Jako druhá se umístila pojišťovna Slavia se svým Povinné ručení Slavia, protože je tato variant povinného ručení levná. Gratulujeme!

Výpočty jsou prováděné pomocí technologie kalkulačka.eu

Vždy usilujeme o to, abychom pro klienty nalezli povinné ručení podle jejich potřeb a individuálně. Proto zde je kalkulátor a poradna povinného ručení. Je zde tým lidí, který dennodenně informace aktualizuje, tak, abyste získali v čase a místě možnost si takové povinné ručení zvolit a sjednat.